قیمت عایق پلی یورتان پاششی

قیمت عایق پلی یورتان پاششی

قیمت عایق پلی یورتان پاششی

عایق پلی یورتان چگونه تولید می شود و چه مزیت هایی دارد؟

قیمت عایق پلی یورتان پاششی:عایق پلی یورتان عایقی است ازموادی پلی مری که دارای وزن بسیار سبک در برابر مصالح سنتی می باشد . این عایق کاربردهایی بسیار دارد به طوری که از آن در مصارف مختلف استفاده می شود.قیمت عایق پلی یورتان پاششی  قیمت مشخصی نیست و قیمت روز آن تغییر می کند.

استفاده از این عایق باعث کاهش محسوس وزن ساختمان و صرفه جویی در هزینه های انرژی  می شود . علاوه براین که در هزینه ها صرفه جویی می شود از هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری می شود.

قیمت عایق پلی یورتان

عایق پلی اورتان چگونه تولید می شود و چه مزیت هایی دارد؟

عایق پلی یورتان پاششی

عایق پلی یورتان از دو ماده ایزوسیانات و ترکیبات هیدروژن دار ساخته شده است. انواع مختلفی از پلی یورتان وجود دارد. یکی ازانواع پلی یورتان , پلی یورتان پاششی است . این نوع پلی یورتان به علت ساده بودن استفاده از آن سرعت عایق کاری را بسیار افزایش می دهد.

این عایق در فصل زمستان اجازه خروج هوای گرم داخل ساختمان را به بیرون نمی دهد همچنین در فصل تابستان نیز اجازه خروج هوای سرد داخل ساختمان را به بیرون نمی دهد. بعضی از انواع پلی یورتان پاششی که دارای سلول های باز زیاد باشد برای عایق صوتی گزینه بسیار مناسبی می توانند باشند.

قیمت عایق پلی یورتان پاششی چگونه تعیین می شود؟

در بازار قیمت ثابتی برای فروش پلی یورتان فوم پاششی داده نمی شودچون عوامل زیادی در تعیین قیمت این عایق نقش دارند و این موضوع باعث می شود که قیمت عایق پلی یورتان پاششی ثابت نباشد. تعدادی از این عوامل را بررسی می کنیم:

  • اولین ومهم ترین دلیل پیش ساخته نبودن این عایق و ساخته شدن آن در محل اجرای پروژه است که این باعث می شود عوامل زیادی از جمله عوامل محیطی مثل وزش باد و همچنین شرایط پروژه مانند ناصاف بودن سطوح در میزان مصرفی عایق تاثیرگذار است.
  • شرکت و کارخانه سازنده عایق نیز در قیمت تمام شده عایق تاثیر دارد. زیرا کیفیت مواد مصرفی در کارخانه های مختلف متفاوت است.
  • میزان سطح پروژه و بزرگی و کوچکی آن نیز از عوامل ثابت نبودن قیمت عایق است. هزینه استفاده از دستگاه های سازنده عایق سنگین است به همین دلیل استفاده از آن ها برای مقدار کم مقرون به صرفه نیست.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.