درباره شرکت نبوغ بهینه گستر

داستان نبوغ بهینه گستر
 

خوش نامی نبوغ بهینه گستر ریشه در فراز و نشیبی 12 ساله دارد که نقطۀ آغاز آن به سال 1389 باز می گردد؛ زمانی که نخستین دستگاهها خریداری شد و با استفاده از آنها در مهر 1389 پروژۀ عظیم تزریق فوم پلی یورتان در سردخانه 30000 تنی گل یخ در شهریار تهران به انجام رسید.


پس از این موفقیت بزرگ، پروژه های سردخانه ای مهم دیگری در نقاط مختلف کشور از شیراز تا مازندران اجرا شد و در شرایطی که هنوز دانش و تخصص ایرانیان پیرامون عایق فوم پلی یورتان ناچیز، و تهیه و به کارگیری تجهیزات آن بسیار دشوار بود، کیفیت و مهارت بالا در اجرای هر یک از این پروژه ها، درخواست برای اجرای فوم پلی یورتان را روز به روز افزایش داد.


در همین راستا، فعالیت درخشان مهندس حسینی، بنیانگذار و مدیرعامل نبوغ بهینه گستر، موجب گردید افراد زیادی در این زمینه آموزش ببینند و عایق فوم پلی یورتان، بیشتر از گذشته به ساختمان سازی و صنایع ایرانی معرفی شود و استفاده از آن رواج یابد.
پروژه های عایق سردخانه ای نبوغ بهینه گستر

تأسیس نبوغ بهینه گستر 

سرانجام در پاییز 1396، با تلاش های خستگی ناپذیر مهندس حسینی و پشتوانۀ اعتبار و حسن شهرتی که طی چندین سال فعالیت مستمر و موفق، کسب شده بود، شرکت نبوغ بهینه گستر ثبت گردید.

خلاقیت، توانمندی و تعهد پرسنل اداری شرکت در کنار رشد و توسعۀ پروژه ها سبب شد که علاوه بر تأمین مواد اولیۀ پلی یورتان و اجرای آن به صورت پاششی، تزریقی و ساندویچ پانل، بخش جدیدی به سبد فروش شرکت افزوده، و خط تولید محصولاتی چون عایق های پیش ساخته پلی یورتان (انواع شیت، بلوک و...)، عایق های الاستومری و پشم سنگ هم راه اندازی شود و فعالیت نبوغ بهینه گستر در عرصه های گوناگون عایق بندی و بهینه سازی مصرف انرژی گسترش پیدا کند.
 

ما اکنون مفتخریم که با بیش از 20 شرکت در زیرمجموعۀ نبوغ بهینه گستر و 250 نفر نیروی اجرایی به صورت مستقیم و غیرمستقیم، به عنوان شرکتی پیشرو و باسابقه در صنعت عایق پلی یورتان ایران، حضوری پویا و فعال داریم و مجری پروژه های بزرگی در سرتاسر کشور هستیم.

 

مهندس حسيني بنيانگذار و مدير عامل نبوغ بهينه گستر
مهندس حسينی بنيانگذار و مدير عامل نبوغ بهينه گستر


 

اهداف و ارزش های نبوغ بهینه گستر

ارزش های ما
مسئولیت پذیری و سخت کوشی
اخلاق محوری و پاسداری از اعتماد مشتریان
بهره گیری از دانش و فناوری های نوین
احترام به محیط زیست و دوستی با طبیعتاهداف ما
کمک به بهینه سازی مصرف انرژی و کاهش تخریب منابع انرژی
افزایش سطح آسایش و کیفیت زندگی ساکنان در انواع سازه ها
حمایت از رشد و پایداری صنایع بزرگ و کوچک از طریق تقلیل هزینه های انرژی
تأمین و در دسترس ساختن بهترین مواد اولیۀ پلی یورتان در سرتاسر ایران
کارآفرینی و سودآوری


 

خدمات شرکت نبوغ بهینه گستر

تیم توانمند نبوغ بهینه گستر با بهره گیری از تجربه و دانش روز و استفاده از بهترین مواد اولیه، و تکیه بر اخلاق مداری، خدمات و محصولات متنوعی در زمینۀ انواع عایق های حرارتی، رطوبتی و صوتی و بهینه سازی مصرف انرژی ارائه می دهد از قبیل پاشش فوم پلی یورتان سلول بسته (حرارتی-رطوبتی) در بخش های مختلف ساختمان ها و صنایع برای پیشگیری از هدررفت انرژی و نفوذ هرگونه رطوبت و بخار آب، اجرای فوم پاششی پلی یورتان سلول باز (صوتی-حرارتی) برای عایق بندی صوت و جلوگیری از نفوذ صدا در طبقات میانی ساختمان ها، دیوارها، داکت های ساختمان، دیوارهای موتورخانه ها و سقف های آن، سینماها، استودیوها و...

کاور لوله و مخازن آمونیاک سردخانه، کاور لوله و مخازن پتروشیمی های گازی و تزریق فوم پلی یورتان در قسمت های مورد نیاز سردخانه، پتروشیمی، مخازن و پایپینگ نفت، درزبند کردن ساندویچ پانل ها با فوم تزریقی پلی یورتان، نصب ساندویچ پانل و درب های سردخانه، فروش کیت های فوم پلی یورتان شامل کپسول های دوجزئی و شلنگ و گان و نازل، تولید، فروش و نصب عایق های پیش ساخته پلی یورتان از قبیل شیت و بلوک، عایق های الاستومری، پلی یوریا و پشم سنگ.

 

ارتباط با شرکت نبوغ بهینه گستر

برای ارتباط با شرکت نبوغ بهینه گستر و دریافت مشاوره رایگان در زمینه خدمات عایق فوم پلی یورتان شما می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.دفتر مرکزی:  تهران ، خیابان شریعتی ، خیابان کشواد پلاک 88
تلفن: 91070447 – 021
تلفکس: 88961945– 021
تلفن همراه: 09120043544 - 09120048544
ایمیل: info@poly-urethanes.com

 

ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *