فروش پلی یورتان فوم پاششی

فروش پلی یورتان فوم پاششی

فروش پلی یورتان فوم پاششی

فروش پلی یورتان فوم پاششی از طریق شرکت نبوغ بهین گستر

فروش پلی یورتان فوم پاششی:تزریق فوم پلی یورتان پلی مری که درصنایع کاربرد بسیار زیادی دارد و در شکل ها و فرم های گوناگونی تولید می شود .فوم پاششی پلی یورتان از دو ماده ایزوسیانات وپلی یول ساخته می شود.فروش پلی یورتان فوم پاششی برای عایق کردن سقف و دیوارهای ساختمان های مسکونی وتجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

این مواد قبل از استفاده گرم می شود و تولید گازهای شیمیایی می کند و همچنین چون این فوم ها معمولا در فضای بسته استفاده می شود نیروهای انجام کار باید از تجهیزات وماسک های محافظتی استفاده کنند. این مواد با گرم کردن به فاز مایع می رسد وبعد با گان مخصوص به محل عایق کاری پاشیده می شود.

این مواد در محل عایق کاری با هم واکنش می دهند و فوم عایق پلی یورتان را می سازد. به علت تداوم در پاشش همه فضاهای خالی  ومنافذ را پر می کند. بعد از عایق کاری ممکن است فوم دارای اضافاتی باشد که می توان این اضافات را با اره برید وبه سطحی صاف رسید..

فروش پلی یورتان فوم پاششی از طریق شرکت نبوغ بهین گستر

مهمترین علت ثابت نبودن عایق پاششی پلی یورتان

به دلایل مختلف عایق پلی یورتان قیمت معین و ثابت نیست.که ما در این جا تعدادی از دلایل را ذکر می کنیم یکی از این دلایل مهم پیش ساخته نبودن این عایق است که باعث می شود عوامل محیطی در میزان مصرف مواد تاثیر گذار باشد از دلایل دیگر نوع مواد پلی یورتان و شرکت تولید کننده آن می باشد .

چون هزینه دستگاه های اجرای فوم پلی یورتان معمولا ساخت کشورهای امریکا و اسپانیا هستند بسیار بالاست متراژ پروژه بر قیمت آن بسیار اثر گذار است. شرایط محل انجام پروژه و نوع عایق پاششی مورد استفاده نیز در قیمت تمام شده پروژه اثر دارد .

 

عایق پاششی حرارتی وعایق پاششی صوتی از انواع این عایق هاست که عایق پاششی حرارتی قیمت کمتری نسبت به عایق پاششی صوتی دارد. لذا با مواردی که ذکر شد برای خرید ویا فروش پلی یورتان فوم پاششی باید اطلاعات کافی درباره مواد مصرفی و محلی که می خواهیم عایق کاری کنیم داشته باشیم .

شرکت نبوغ بهین گستر ارائه دهنده ی بهترین و با کیفیت ترین عایق های پلی یورتان با قیمت های مناسب آماده ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشد.برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.