عایق صوتی پلی یورتان

عایق صوتی پلی یورتان

عایق صوتی پلی یورتان چیست ؟

عایق صوتی پلی یورتان: درجامعه شهری وماشینی که انسان های عصر جدید در آن زندگی می کنند آلودگی صوتی یکی از مشکلاتی است که انسان ها از آن رنج می برند یافتن راه حلی برای کاهش این آلو دگی ها در محیط های مسکونی و اداری  ازدغدغه  های متخصصان و کارشناسان ساختمان سازی است.

عایق کاری با فوم پلی یورتان یک راه حل عملی و کارا می باشد. عایق پلی یورتان پلیمری سبک و دارای فواید و کاربردهای گوناگون است .عایق صوتی پلی یورتان یکی از راه حل های کاربردی برای رفع این مشکل است .

مهمترین مزیت های عایق صوتی پلی یورتان

این عایق علاوه براین که عایق صداست در برابر رطوبت نیز مقاوم است و دارای یکدستی و بدون هیچ گونه گسست و درزی است. عایق پلی یورتان به دلیل شکل و فرم پذیر بودن در مکان های که دسترسی مناسبی ندارند می توانند مورد استفاده قرار بگیرند .

این عایق در دماهای مختلف مقاوم است و در دامنه گسترده ای از چگالی و با توجه به سفارش مشتری قابل تولید است.

نقش این عایق در کاهش هزینه های انرژی انکار ناپذیر است. این عایق دوام وعمر بالایی دارد.

این عایق معمولا در قالب بلوک های فوم ساخته می شوند . عایق پلی یورتان به صورت تزریقی و اسپری نیز استفاده می شود پلی یورتان بعد از اسپری سخت می شود و یک عایق مقاوم به دست می آید .

ممکن است عایق بعد از سفت شدن دارای اضافات باشد به که می توان با برش آنها را جدا کرد وبه سطح یکدست رسید. این عایق با بیشتر مصالح مصرفی در ساختمان ها دارای سازگاری است.

عایق صوتی پلی یورتان در چه مکان هایی استفاده می شود ؟

از این عایق در مکان های مختلف و برای اهداف مختلف استفاده می شود.

از عایق صوتی در ساختمان ها تا عایق رطوبتی در کشتی ها یا حتی به عنوان کفپوش در وانت ها و کامیون ها و وسایل نقلیه شهری و عمومی  مصرف می شود و دارای کاربرد های گوناگون و متفاوت است.

در حال حاضر عایق پلی اورتان قیمت مشخصی در بازار ندارد اما شما می توانید برای اطلاع از قیمت ها با شرکت نبوغ بهین گستر تماس حاصل نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا