درباره ما

شرکت نبوغ بهینه گستر با بهره گیری از سال ها تلاش و تجربه در صنایع شیمیایی و صنعت عایقکاری، این افتخار را دارد که فن آوری های روز عایق کاری دنیا را در ایران عرضه نماید.
بر این اساس یکی از فعالیت های شرکت نبوغ بهینه گستر در زمینه مشاوره و اجرای عایق حرارتی، برودتی، رطوبنی و صوتی، تهیه دستگاه های مربوطه و تهیه مواد مصرفی آنها می باشد.

88961945 -021
info@poly-urethanes.com

پاشش فوم پلی یورتان

صفحه اصلیپاشش فوم پلی یورتان

پاشش فوم پلی یورتان

پاشش عایق پلی یورتان بهترین گزینه برای عایق حرارت پلی یورتان و عایق صوت پلی یورتان میباشد،دلیل بهترین بودن این عایق در مقایسه با عایق ها از قبیل  ساندویچ پانل پلی یورتان، پلی استایرن،پشم سنگ،پشم شیشه، سلولزی، فایبرگلاس و مواردی دیگری نیز هستند که از نظر  عایق بندی  بسیار ضعیف عمل میکنند که ما به آنها اشاره ای نمی کنیم.

عایق پلی یورتان پاششی از نظر علمی عایق بندی و طول عمر بالاتری دارد که در زیر به چند مورد آن اشاره می کنیم.

– چون عایق پلی یورتان پاششی بصورت مایع در محل اجرای پروژه انجام میگردد، تمامی خلل وفرج را پوشانده ویک عایق یکپارچه تشکیل میدهد ولی عایق هایی که در بالا به آنها اشاره شد تولید در کارخانه میباشد و آماده بصورت شیت ، پتویی و… سر پروژه نصب میگردد  در این روش بین شیت ها  درزهایی باقی میماند که این امر موجب اتلاف انرژی میگردد.

– عایق فوم پلی یورتان پاششی در محل سالنهای دام و طیور بدلیل ضد آب بودنش از عایق های دیگر پیشی گرفته است.

– برتری که عایق پلی یورتان پاششی نسبت به عایق های معدنی دارد این است که عایق پلی یورتان قابل شست و شو میباشد ،در صورتی که در عایق های معدنی پس از چند دوره شست و شو و تغییرات فصلی  رطوبت به آن نفوذ کرده  و باعث فرسایش و آلودگی میگردد در نتیجه شروع به ریزش کرده و باعث بیماری ، تلفات دام و طیور میگردد و محل تجمع باکتریها،پرندگان،مار، موش و دیگر جانوران موزی می شود که طول عمر این عایق ها را کم می کند.

-عایق پلی یورتان پاششی در بدترین شرایطی که سالنهای مرغداری و قارچ دارند 40 سال عمر  میکند که پس از این مدت خواص فیزیکی خود را حفظ کرده و خواص عایق بندی آن از بین میرود لازم بذکر است  در سالنهای موردنظر اصول اجرایی باید کاملا رعایت گردد ومواد مصرفی پلی یورتان دارای استاندارد های جهانی باشد.

–  بهتر است یکبار دیگر به حسن ضد آب بودن عایق پاششی پلی یورتان و به علاوه عایق حرارتی آن در سالنهای مرغداری و قارچ از زنگ زدن تمامی فلزاتی  که زیر پوشش عایق پلی یورتان  رفته است جلوگیری می کند در این گزینه عایق پاششی پلی یورتان نسبت به ساندویچ پانل عمل کرد بهتری دارد .