درباره ما

شرکت نبوغ بهینه گستر با بهره گیری از سال ها تلاش و تجربه در صنایع شیمیایی و صنعت عایقکاری، این افتخار را دارد که فن آوری های روز عایق کاری دنیا را در ایران عرضه نماید.
بر این اساس یکی از فعالیت های شرکت نبوغ بهینه گستر در زمینه مشاوره و اجرای عایق حرارتی، برودتی، رطوبنی و صوتی، تهیه دستگاه های مربوطه و تهیه مواد مصرفی آنها می باشد.

88961945 -021
info@poly-urethanes.com

Blog

صفحه اصلیعایق پلی اورتانقیمت عایق پلی اورتان پاششی
قیمت عایق پلی یورتان

قیمت عایق پلی اورتان پاششی

عایق پلی اورتان چگونه تولید می شود و چه مزیت هایی دارد؟

عایق پلی اورتان عایقی است ازموادی پلی مری که دارای وزن بسیار سبک در برابر مصالح سنتی می باشد . این عایق کاربردهایی بسیار دارد به طوری که از آن در مصارف مختلف استفاده می شود.قیمت عایق پلی اورتان پاششی  قیمت مشخصی نیست و قیمت روز آن تغییر می کند.استفاده از این عایق باعث کاهش محسوس وزن ساختمان و صرفه جویی در هزینه های انرژی  می شود . علاوه براین که در هزینه ها صرفه جویی می شود از هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری می شود.

قیمت عایق پلی یورتان1

قیمت عایق پلی یورتان1

عایق پلی اورتان پاششی

عایق پلی اورتان از دو ماده ایزوسیانات و ترکیبات هیدروژن دار ساخته شده است. انواع مختلفی از پلی یورتان وجود دارد. یکی ازانواع پلی یورتان , پلی یورتان پاششی است . این نوع پلی یورتان به علت ساده بودن استفاده از آن سرعت عایق کاری را بسیار افزایش می دهد. این عایق در فصل زمستان اجازه خروج هوای گرم داخل ساختمان را به بیرون نمی دهد همچنین در فصل تابستان نیز اجازه خروج هوای سرد داخل ساختمان را به بیرون نمی دهد. بعضی از انواع پلی یورتان پاششی که دارای سلول های باز زیاد باشد برای عایق صوتی گزینه بسیار مناسبی می توانند باشند.

قیمت عایق پلی اورتان پاششی چگونه تعیین می شود؟

در بازار قیمت ثابتی برای فروش پلی یورتان فوم پاششی داده نمی شودچون عوامل زیادی در تعیین قیمت این عایق نقش دارند و این موضوع باعث می شود که قیمت عایق پلی یورتان پاششی ثابت نباشد. تعدادی از این عوامل را بررسی می کنیم:

  • اولین ومهم ترین دلیل پیش ساخته نبودن این عایق و ساخته شدن آن در محل اجرای پروژه است که این باعث می شود عوامل زیادی از جمله عوامل محیطی مثل وزش باد و همچنین شرایط پروژه مانند ناصاف بودن سطوح در میزان مصرفی عایق تاثیرگذار است.
  • شرکت و کارخانه سازنده عایق نیز در قیمت تمام شده عایق تاثیر دارد. زیرا کیفیت مواد مصرفی در کارخانه های مختلف متفاوت است.
  • میزان سطح پروژه و بزرگی و کوچکی آن نیز از عوامل ثابت نبودن قیمت عایق است. هزینه استفاده از دستگاه های سازنده عایق سنگین است به همین دلیل استفاده از آن ها برای مقدار کم مقرون به صرفه نیست.

ارسال یک نظر