درباره ما

شرکت نبوغ بهینه گستر با بهره گیری از سال ها تلاش و تجربه در صنایع شیمیایی و صنعت عایقکاری، این افتخار را دارد که فن آوری های روز عایق کاری دنیا را در ایران عرضه نماید.
بر این اساس یکی از فعالیت های شرکت نبوغ بهینه گستر در زمینه مشاوره و اجرای عایق حرارتی، برودتی، رطوبنی و صوتی، تهیه دستگاه های مربوطه و تهیه مواد مصرفی آنها می باشد.

88961945 -021
info@poly-urethanes.com

Blog

صفحه اصلیعایق پلی اورتانقیمت عایق حرارتی پلی یورتان
قیمت عایق حرارتی پلی یورتان

قیمت عایق حرارتی پلی یورتان

چرا از عایق پلی یورتان استفاده می کنیم؟

برای کم کردن هزینه ساختمان ها راههای متفاوتی وجود دارد. یکی از این راهها عایق کردن ساختمان است. به طور متوسط بیشتر انرژی که در ساختمان مصرف می شود به هدر می رود. بنابراین اگر از هدر رفتن این انرژی جلوگیری شود در هزینه های ساختمان نیز صرفه جویی می شود. برای عایق کاری از مواد گوناگونی بهره می برند . پلی یورتان از مواد با کارایی بالاست که به عنوان عایقی بسیار عالی شناخته شده است.قیمت عایق حرارتی پلی یورتان به روز مشخص می شود و قیمت مشخصی ندارد.

قیمت عایق حرارتی پلی یورتان

عایق حرارتی پلی یورتان

پلی یورتان ماده ای است که از واکنش افزایشی بین دو ترکیب ایزوسیانات و ترکیبی هیدروژن دار پدید می آید. پلی یورتان در قالب و شکل های متفاوت تولید و عرضه می شود. با توجه به ویژگی های محل عایق کاری از قالب و شکلی که متناسب باشد استفاده می شود. درعایق حرارتی پلی یورتان معمولا از نوعی پلی یورتان استفاده می شود که سلول های بسته بیشتر داشته باشد.

اشکال مختلف عایق پلی یورتان

  • به صورت بلوک های پیش ساخته ( اندازه آن بنا به سفارش مشتری می تواند تغییر کنند)
  • به صورت تزریقی در بلوک های بتنی و یا ترک های دیوار و یاسقف (البته از آن در عایق کاری لوله و مخازن نیز بهره می برند.
  • به صورت فوم پاششی توسط دستگاهی به دیوار و یا هر سطح دیگرپاشیده می شود این کار توسط فردی که آموزش دیده انجام می گیرد و بعد از پاشش عایقی محکم و یکدست تشکیل می شود.
قیمت عایق حرارتی پلی یورتان

معمولا قیمت ثابتی برای عایق پیش ساخته پلی یورتان و عایق پلی یورتان ارایه نمی شود این موضوع به دلیل برخی از ویژگی هایی است که این عایق دارد. در این جا به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

  • پیش ساخته نبودن برخی از انواع این عایق و دخیل بودن عوامل مختلف در میزان مصرف عایق
  • نوع مواد اولیه مصرفی و کیفیت آن ها و شرکت سازنده و تولید کننده عایق پلی یورتان در قیمت تمام شده عایق تاثیر می گذارد.

ارسال یک نظر