درباره ما

شرکت نبوغ بهینه گستر با بهره گیری از سال ها تلاش و تجربه در صنایع شیمیایی و صنعت عایقکاری، این افتخار را دارد که فن آوری های روز عایق کاری دنیا را در ایران عرضه نماید.
بر این اساس یکی از فعالیت های شرکت نبوغ بهینه گستر در زمینه مشاوره و اجرای عایق حرارتی، برودتی، رطوبنی و صوتی، تهیه دستگاه های مربوطه و تهیه مواد مصرفی آنها می باشد.

88961945 -021
info@poly-urethanes.com

فروش مواد

صفحه اصلیفروش مواد

 فروش مواد عایق فوم پاششی پلی یورتان

در براورد ابتدایی قیمت عایق پلی یورتان، وقتی هزینه های اولیه در نظر گرفته می شود قیمت عایق فوم پاششی پلی یورتان در مقایسه با عایق های حرارتی و صوتی دیگر قیمت بالاتری دارد .

با این حال وقتی تراز هزینه های مصرف حامل های  انرژی را  در ساختمان ،سردخانه یا سوله های مرغداری ، دامداری ، سالن های قارچ و … در نظر می گیرند ، عایق حرارتی پلی یورتان به مراتب صرفه ی اقتصادی دارد.

زیرا در تحقیقات انجام شده  از مشتریانی که  این عایق را در پروژه های خود استفاده کرده اند ظرف مدت 10 ماه تا 6 سال پس از اعمال عایق حرارتی پلی یورتان ، صرفه جویی که از محل حامل های انرژی انجام دادند،هزینه های عایق کاری خود را پوشش داده اند .

پس در نتیجه استفاده از عایق پاششی پلی یورتان با توجه به قیمت بالا ، عایق پلی یورتان  به صرفه تر از عایق های حرارتی دیگر است ، ولازم به ذکر است در تحقیقات انجام شده فقط به میزان عایق بندی آن اشاره کرده است.

و فقط در گزینه ی فوق عایق پلی یورتان از رقیبان خود پیش افتاده است.

 

فروش مواد

 

 

در اینجا لازم می دانیم جهت اطلاع شما مشتریان گرامی چند حسن دیگر عایق فوم پلی یورتان را  نیز به عرض برسانیم.

  • عمر عایق پلی یورتان نسبت به عایق های حرارتی و صوتی دیگر نیز در بدترین حالت آب و هوایی 4 برابر بیشتر است.
  • عایق بندی فوم پلی یورتان نسبت به عایق های حرارتی و صوتی دیگر نیز 3 برابر بیشتر است.
  • عایق های سنتی که با کم ترین هزینه می توان آن ها راتهیه کرد با رسیدن رطوبت به آن ها دچار فرسایش شده وریزش می کند و این ریزش باعث آلودگی تنفسی می گردد همچنین محلی امن برای رشد باکتری ها و حشرات موزی و … تبدیل میشود .عایق فوم پلی یورتان سازگار با محیط زیست است ،نفوذ آب به آن 3% است یعنی می توان گفت قابل شست و شو است .

در این جا منظور از قیمت عایق پلی یورتان قیمت فروش مواد اولیه ی فوم پلی یورتان  می باشد.

شرکت نبوغ بهینه گستر فروش فوم پلی یورتان را با قیمت جهانی در ایران عرضه می کند ،در شرکت نبوغ بهینه گستر تلاش شده است نوسانات بازار را  خود پوشش داده و در حد توان نمی گذارد مشتریان گرامی دچار استرس نوسان بازار بشوند به همین دلیل تغییر قیمت مواد پلی یورتان به ندرت انجام می پذیرد ، منتها مواد اولیه ی عایق فوم پلی یورتان وارداتی است و به قیمت  ارز جهانی عرضه می گردد ، متأسفانه قیمت ارز در کشور عزیزمان همیشه دچار نوسان است بااین حال شرکت نبوغ بهینه گستر تدبیری اندیشیده است قیمت مواد اولیه را در این بحران قیمت ارز حداقل برای یک فصل قیمت را ثابت نگه دارد.

قیمت عایق پلی یورتان  حرارتی و رطوبتی (سلول بسته) به لحاظ استفاده ی زیاد آن در کشور قیمت قابل توجیهی دارد،منتها قیمت عایق صوتی پلی یورتان (سلول باز) متأسفانه مصرف آن در کشور کم است به همین دلیل برای تجار توجیه اقتصادی ندارد که مواد پلی یورتان صوتی را بصورت انبوه وارد کنند ، این علت باعث شده عایق صوتی پلی یورتان قیمت بالاتری نسبت به عایق حرارتی و رطوبتی پلی یورتان داشته باشد ولی به لحاظ تولید هزینه های هردو عایق باهم برابرند .

کمپرسور

دستگاه پاشش فوم پلی اورتان

فوم کپسول دو جزئی پلی یورتان

کپسول های قابل حمل فوم پلی یورتان یک پک کامل به وزن 16 کیلوگرم  دوجزئی ، 8 کیلوگرم پلی ال و 8 کیلو گرم ایزوسیانات  به همراه شلنگ و گان تزریق و اسپری می باشد.

پک فوم کپسولی به راحتی جا به جا می شود  و برای درز بندی و تزریق بین دیوار ها در متراژ کوچکتر قابل استفاده می باشد.

فوم کپسولی مقرون به صرفه بوده و نیازی به انبار داری و جا به جایی پر هزینه ندارد، فوم پلی یورتان کپسولی اسپری روی سطح براق انجام می شود  کافی است یک کمپرسور کوچک به آن وصل کنیم ،از فوم پلی یورتان کپسولی برای عایق بندی حرارتی و برودتی و عایق صوت نیز در متراژکوچکتر  می توان استفاده کرد.

با وجود فوم پلی یورتان کپسولی دیگر نیازی به مجری خاص و با تجربه نیست همه می توانند با فوم کپسولی پلی یورتان به راحتی عایق بندی انجام بدهند.

کاربردهای فوم کپسولی پلی یورتان

-عایق کاری حرارتی ، برودتی و رطوبتی

-عایق کاری صوتی

-درزگیری درب وپنجره ی ساختمان

-پرکردن چارچوب های فلزی  از قبیل درب های بیمارس تان،درب های ساختمانی،درب های سردخانه

-لکه گیری درز بندی منافذ

-دود بند کردن

-پرکردن درز بین دیوار و سقف

-پرکردن دور لوله ها

-هوابندکردن حفره ها

-در تمامی ساختمان ها و ساخت سازه ها قابل استفاده می باشد.

مزایای فوم کپسولی پلی یورتان

-سهولت در اجرا

-قابل اجرا بدون نیاز به برق

-قابل حمل (وزن کپسول های فوم پلی یورتان بسیار کم است)

-مقرون بصرفه

بدون نیاز به مجری باتجربه و کاربلد

-مقاوم در برابر اسیدها و مواد شیمیایی

1233

در بخش پایین نیز می توانید تصاویر مربوط به فروش مواد در زمینه پلی – اورتان را مشاهده کنید