درباره ما

شرکت نبوغ بهینه گستر با بهره گیری از سال ها تلاش و تجربه در صنایع شیمیایی و صنعت عایقکاری، این افتخار را دارد که فن آوری های روز عایق کاری دنیا را در ایران عرضه نماید.
بر این اساس یکی از فعالیت های شرکت نبوغ بهینه گستر در زمینه مشاوره و اجرای عایق حرارتی، برودتی، رطوبنی و صوتی، تهیه دستگاه های مربوطه و تهیه مواد مصرفی آنها می باشد.

88961945 -021
info@poly-urethanes.com

Blog

صفحه اصلیعایق پلی اورتانعایق پلی یورتان قیمت

عایق پلی یورتان قیمت

آیا عایق پلی یورتان قیمت بالایی دارد؟

عایق پلی یورتان پلیمری با وزن کم است که از دو جز ایزوسیانات و پولیول تشکیل شده است. ایزوسیانات و پولیول درون یک ماشین راکتور با هم دیگر مخلوط می شود ودرمدت 5 تا7 ثانیه پف می کند و به صورت فوم در می آید. از پرکاربردی ترین عایق رطوبتی پلی یورتان وصوتی, حرارتی و برودتی است. این عایق ها در برابر سایش وشکنندگی مقاوم هستند برخلاف عایق های فایبرگلاس و پشم شیشه.عایق پلی یورتان قیمت و قیمت این عایق ها در شرکت های مختلف متفاوت است و شما می توانید برای اطلاع از جدیدترین قیمت عایق پلی اورتان با شرکت نبوغ بهین گستر تماس بگیرید.

عایق پلی یورتان چیست

اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که

چرا قیمت مشخصی برای عایق پلی یورتان در سایتهای شرکت سازنده درج نشده است؟ 

ارایه نکردن قیمت ثابت برای عایق پلی یورتان علت های مختلفی دارد که ما این جا تعدادی از آن ها را بیان می کنیم پیش ساخته نبودن این عایق از اصلی ترین دلایل ثابت نبودن قیمت این عایق است. اجرای عایق پیش ساخته پلی یورتان به عوامل محیطی بستگی دارد به عنوان مثال صاف بودن یا نبودن سطح ,وزیدن باد ودمای محیط در میزان مصرف ماده پلی یورتان موثر می باشد. بنابراین هزینه عایق کاری نیز متفاوت خواهد بود. از دیگر دلایل ثابت نبودن قیمت عایق می توان به نوع ماده پلی یورتان و شرکت تولید کننده آن اشاره کرد. واضح است که نوع مواد اولیه تاثیر زیادی بر کیفیت عایق دارد واگر این مواد اولیه از کیفیت لازم برخوردار نباشد بعد ازمدتی دچار مشکلات متعدد می شود و از سطح کار کنده می شود. اگر این مواد  بی کیفیت باشند در مکان های صنعتی و مرغداری های قابل مشاهده اند ولی در در ساختمان ها به خاطر وجود روکش قابل مشاهده نیست. از علت های دیگر اثر گذار در تعیین قیمت عایق وسعت ومتراژ محل عایق کاری است. دستگاه ها و ماشین آلات ساخت عایق پلی یورتان که اکثرا ساخت کشورهای آمریکا و اسپانیا هستند دارای هزینه های زیاد تعمیر و نگهداری اند بنابراین انجام عایق کاری محیط های کوچک  شاید ارزش روشن کردن این ماشین آلات را هم نداشته باشند.

ارسال یک نظر