درباره ما

شرکت نبوغ بهینه گستر با بهره گیری از سال ها تلاش و تجربه در صنایع شیمیایی و صنعت عایقکاری، این افتخار را دارد که فن آوری های روز عایق کاری دنیا را در ایران عرضه نماید.
بر این اساس یکی از فعالیت های شرکت نبوغ بهینه گستر در زمینه مشاوره و اجرای عایق حرارتی، برودتی، رطوبنی و صوتی، تهیه دستگاه های مربوطه و تهیه مواد مصرفی آنها می باشد.

88961945 -021
info@poly-urethanes.com

Blog

صفحه اصلیعایق پلی اورتانعایق پلی اورتان قیمت
قیمت عایق پلی یورتان

عایق پلی اورتان قیمت

تعریف عایق پلی اورتان

نخستین بار در آزمایش گاههایی زیر نظر پنتاگون روی موادی تحقیق و پژوهش صورت گرفت تا از آنها در بدنه هواپیماهای نظامی استفاده شود . بعدها این مواد به مرور وارد صنعت شد وبه دلیل کاربردها وخواصی که داشت مورد استقبال قرار گرفت . این مواد پلی اورتان نام دارند.عایق پلی اورتان قیمت های متفاوتی دارد و شما می توانید با تماس با شرکت نبوغ بهین گستر از تمامی این قیمت ها مطلع شوید.

قیمت عایق پلی یورتان

کاربردهای مختلف عایق پلی اورتان

پلی اورتان شکل ها و کاربرد های متفاوتی دارند. رایج ترین شکل مصرفی پلی اورتان ها فوم پاششی ویا اسپری فوم پلی اورتان ها و عایق حرارتی پلی اورتان است. این نوع پلی اورتان برای عایق کردن مکان ها واجسام استفاده می شود. پلی اورتان از ترکیب دو ماده شیمیایی که به شکل مایع اند ساخته شده است. این دو ماده به صورت جدا از یکدیگر نگه داشته می شوند زیرا اگر این دو ماده  کنار هم قرار بگیرند به سرعت با هم ترکیب می شوند رشد می کنند و بعد از گذشت زمانی به صورت جامد در می آیند. این ماده بعد از جامد شدن به پوششی سخت و محکم وبا دوام در برابر سایندگی و خورندگی تبدیل می شود. این عایق ترک نمی خورد وعمر بالایی دارد.

چرا عایق پلی اورتان قیمت تعیین شده ای ندارد؟

ثابت نبودن این قیمت ها دلایل گوناگونی دارند که به چند نمونه آن اشاره می کنیم :

  • عایق پلی اورتان پیش ساخته نیست و میزان پلی اورتان مصرف شده بعد از اتمام کار مشخص می شود ونمی توان قبل از شروع کار قیمت مشخصی را تعیین کرد.
  • کیفیت موادی که در ساختار پلی اورتان به کار رفته و کارخانه ای که این مواد در آن تولید شده است در میزان قیمت تمام شده عایق تاثیر خواهد گذاشت.
  • هزینه تولید عایق پلی یورتان بالاست به همین دلیل تولید انبوه آن مقرون به صرفه تر است و تولید آن به مقدار پایین باعث بالا رفتن قیمت آن می شود.
  • میزان عایق مصرفی در مکان هایی که وسعت یکسان دارند لزوما یکسان نیست و به شرایط و موقعیت این مکان ها بستگی دارد.

ارسال یک نظر