درباره ما

شرکت نبوغ بهینه گستر با بهره گیری از سال ها تلاش و تجربه در صنایع شیمیایی و صنعت عایقکاری، این افتخار را دارد که فن آوری های روز عایق کاری دنیا را در ایران عرضه نماید.
بر این اساس یکی از فعالیت های شرکت نبوغ بهینه گستر در زمینه مشاوره و اجرای عایق حرارتی، برودتی، رطوبنی و صوتی، تهیه دستگاه های مربوطه و تهیه مواد مصرفی آنها می باشد.

88961945 -021
info@poly-urethanes.com

Blog

صفحه اصلیعایق پلی اورتانعایق صوتی پلی یورتان پاششی
عایق صوت پلی یورتان

عایق صوتی پلی یورتان پاششی

تعریف کلی عایق پلی یورتان

در جوامع امروزی یکی از معضلات پیش روی انسان ها وجود سروصداهای مزاحم وآلودگی های صوتی است . در دنیای امروز علاوه بر بخش های صنعتی در ساختمان های مسکونی نیز برای حل این معضل از عایق صوتی پلی یورتان پاششی استفاده می شود. این عایق ها با استفاده از تکنولوژی و علم روز مکان آرام و دلپذیری را برای زندگی و کار ما فراهم می کند.

1عایق صوت پلی یورتان

1عایق صوت پلی یورتان

یکی از انواع این عایق ها عایق پلی اورتان پاششی می باشد که این عایق نیز در انواع عایق حرارتی پلی یورتان پاششی و عایق صوتی پلی یورتان پاششی تقسیم می شود.

عایق صوتی پلی یورتان پاششی

پلی یورتان ازمواد پرکاربرد و مفید درجهان است که در موارد متقاوتی مصرف می شود. این ماده در حالت های مایع و جامد موجود است. حالت جامد آن به صورت بلوک تولید می شود و حالت مایع آن به شکل تزریقی ویا پاششی  تولید می شود. پلی یورتان پاششی به علت مایع بودن و شکل پذیری  می تواند این فرصت را به ما بدهد تا از آن  در مکان های مختلف و غیرقابل دسترس  استفاده کنیم . این عایق برای عایق کاری دستگاه هایی مورد استفاده قرار می گیرند که دارای مخازن جداگانه اند دو ماده سازنده پلی یورتان  در این مخازن نگه داشته می شوند. سپس این دو ماده تحت فشار و حرارت قرار می گیرند وبه سطح مورد نظر پاشیده می شوند. این دو ماده سازنده پلی یورتان بعد از پاشیده شدن با هم ترکیب شده و حجیم می شوند .

کانالهای پیش ساخته عایق پلی یورتان نیز در حال حاضر در بازار موجو می باشد که می توان آن ها را مورد استفاده قرار داد.

ملزوماتی که هنگام کار با عایق پلی یورتان باید رعایت شود

  • به دلیل این که این مواد قبل از استفاده حرارت داده می شوند ممکن است بخارها و گازهای رسمی  متصاعد کنند بنابراین باید فرد عایق کار باید از ماسک و تجهیزات ایمنی استفاده کند
  • قبل از شروع عایق کاری باید محل مورد نظر از همه نظر مورد بررسی قرار بگیرد تا نیاز به هیچ گونه تعمیرات ویا تغییرات نداشته باشد. زیرا بعد از اینکه عایق کاری صورت بگیرد نمی توان به راحتی آن را از سطح کند.

ارسال یک نظر