درباره ما

شرکت نبوغ بهینه گستر با بهره گیری از سال ها تلاش و تجربه در صنایع شیمیایی و صنعت عایقکاری، این افتخار را دارد که فن آوری های روز عایق کاری دنیا را در ایران عرضه نماید.
بر این اساس یکی از فعالیت های شرکت نبوغ بهینه گستر در زمینه مشاوره و اجرای عایق حرارتی، برودتی، رطوبنی و صوتی، تهیه دستگاه های مربوطه و تهیه مواد مصرفی آنها می باشد.

88961945 -021
info@poly-urethanes.com

Blog

صفحه اصلیعایق پلی اورتانعایق حرارتی,صوتی و رطوبتی پلی یورتان
عایق حرارتی,صوتی و رطوبتی پلی یورتان

عایق حرارتی,صوتی و رطوبتی پلی یورتان

عایق پلی یورتان(عایق پلی اورتان)

در دنیایی که ارزش انرژی بسیار زیاد است جلوگیری از هدر رفتن آن بسیار مهم است . عایق کردن ساختمان ها نیز به همین منظور صورت می گیرد.عایق کردن با مواد مختلفی صورت می گیرد یکی از این مواد پلی یورتان است . این ماده با ویژگی هایی که دارد می تواند عایق بسیار مناسبی باشد . از عایق حرارتی,صوتی و رطوبتی پلی یورتان برای عایق کردن ساختمان ها استفاده می شود. این عایق نه تنها برای جلوگیری از هدر رفت انرژی  بلکه از ورود صداهای مزاحم و رطوبت به ساختمان نیز جلوگیری می کند.

عایق پلی یورتان

عایق حرارتی,صوتی و رطوبتی پلی یورتان

عایق حرارتی,صوتی و رطوبتی پلی اورتان پلیمری است که دارای سلول های بسته و بازاست. این عایق در شکل های مختلف موجود است. به صورت بلوک های پلی یورتان که برای مصرف خرد می شوند. به صورت تزریقی وپاششی که در آنها پلی یورتان به صورت مایع است. در نوع پاششی پلی یورتان دو ماده سازنده آن به صورت جدا از هم در مخزن هایی ذخیره می شود و سپس این ماده ها به سطح پاشیده می شود بعد از این دو ماده با هم ترکیب می شود و پلی اورتان به وجود می آید . بعد با افزایش حجم عایقی یکدست وبدون درز تشکیل می شود. در نوع تزریقی آن نیز ماده تحت فشار و حرارت توسط دستگاه هایی به ترک ویا بتن ها تزریق می شود.

عایق حرارتی پلی یورتان :از پلی یورتانی که بیشتر سلول های بسته دارد در این عایق استفاده می شود. این ویژگی سبب می شود تا از خروج های گرم در زمستان و هوای سرد در تابستان جلوگیری کند.

عایق صوتی پلی یورتان : از پلی یورتانی که بیشتر سلول های باز دارد تشکیل شده است. سلول های باز باعث می شود تاجذب امواج صوتی بیشتر شود.

عایق رطوبتی پلی یورتان : این عایق پلی یورتان از نفوذ آب و رطوبت به ساختمان جلوگیری می کند.

ارسال یک نظر