درباره ما

شرکت نبوغ بهینه گستر با بهره گیری از سال ها تلاش و تجربه در صنایع شیمیایی و صنعت عایقکاری، این افتخار را دارد که فن آوری های روز عایق کاری دنیا را در ایران عرضه نماید.
بر این اساس یکی از فعالیت های شرکت نبوغ بهینه گستر در زمینه مشاوره و اجرای عایق حرارتی، برودتی، رطوبنی و صوتی، تهیه دستگاه های مربوطه و تهیه مواد مصرفی آنها می باشد.

88961945 -021
info@poly-urethanes.com

Blog

صفحه اصلیعایق پلی اورتانعایق حرارتی,صوتی و رطوبتی پلی اورتان
عایق پلی یورتان

عایق حرارتی,صوتی و رطوبتی پلی اورتان

عایق پلی اورتان چیست ؟

پلی اورتان (پلی یورتان) ماده ای پلیمری که بسیار سبک است وکاربدهای بسیار زیادی دارد. از این ماده در صنعت و ساختمان های مسکونی به عنوان عایق استفاده می شود . عایق حرارتی,صوتی و رطوبتی پلی اورتان باعث کاهش چشمگیر هزینه های مصرف انرژی و هدررفتن انرژی می شود. صرف نظر از بحث هزینه کاهش مصرف انرژی به ما کمک بسیار زیادی می کند زیرا دی اکسید کربن این انرژی های مصرفی باعث گرم تر شدن زمین می شود .

عایق پاششی پلی یورتان

عایق حرارتی,صوتی و رطوبتی پلی اورتان

عایق حرارتی پلی اورتان : این نوع عایق از سلول های بسته بیشتری برخوردارند که این امر باعث می شود از ورود و خروج هوای گرم وسرد در فصول مختلف جلوگیری کند.

عایق صوتی پلی یورتان : در عایق صوتی تعداد سلول های باز بیشتراست که باعث می شود این عایق قدرت بیشتری برای جذب امواج صوتی داشته باشد. این عایق در ساختمان های مسکونی واداری و صنعتی کاربرد دارد . در کشور های پیشرفته یکی از فاکتورهای مهم خرید خانه داشتن عایق صوتی مناسب است . عایق صوتی پلی یورتان یکی از بهترین وکارآمدترین عایق ها صوتی است.

عایق رطوبتی پلی اورتان : این عایق از نفوذ آب ورطوبت درمحل عایق کاری شده جلوگیری می کند.

مواردی که باید هنگام عایق کاری با عایق حرارتی,صوتی و رطوبتی پلی یورتان رعایت کرد:

  • مکانی که عایق کاری می شود را باید به دقت مورد بررسی قرار دهیم تا نیازی به تغییرات و تعمیر نداشته باشد زیرا جداکردن عایق از سطح چسبیده به آن بسیار مشکل است.
  • در نوع تزریقی وپاششی عایق پلی اورتان قبل از مصرف حرارت داده می شوند و ممکن است ازآن گازی متصاعد شود به همین دلیل عایق کار باید از لوازم ایمنی و ماسک های مخصوص استفاده کند تا آسیبی نبیند.
  • در خرید این عایق باید توجه داشته باشیم که از شرکتی خرید کنیم که از مواد اولیه با کیفیت برای ساخت عایق استفاده می کند.

ارسال یک نظر