درباره ما

شرکت نبوغ بهینه گستر با بهره گیری از سال ها تلاش و تجربه در صنایع شیمیایی و صنعت عایقکاری، این افتخار را دارد که فن آوری های روز عایق کاری دنیا را در ایران عرضه نماید.
بر این اساس یکی از فعالیت های شرکت نبوغ بهینه گستر در زمینه مشاوره و اجرای عایق حرارتی، برودتی، رطوبنی و صوتی، تهیه دستگاه های مربوطه و تهیه مواد مصرفی آنها می باشد.

88961945 -021
info@poly-urethanes.com

Blog

صفحه اصلیعایق پلی اورتانخرید عایق پلی یورتان
خرید عایق پلی یورتان (2)

خرید عایق پلی یورتان

خرید عایق پلی یورتان چه مزیت هایی دارد

انرژی که ما برای سرد و گرم کردن مسکن , اداره و یا ساختمان های صنعتی استفاده می کنیم بسیار هزینه بر است و علاوه براین روی محیط زیست اثرات مخربی دارد. بنابراین ما باید به دنبال راهی برای کاهش مصرف این انرژی ها باشیم. یکی از این راهها عایق کردن ساختمان هاستو خرید عایق پلی یورتان است.ازمواد مختلفی در عایق کاری استفاده می شود . از بهترین و با کیفیت ترین مواد عایق کاری عایق پلی یورتان می باشد.

یکی از انواع عایق پلی یورتان و کارایی

عایق پلی یورتان از واکنش و ترکیب دو ماده ساخته می شود.

خرید عایق پلی یورتان (3)

این عایق در شکل های مختلف تولید می شود که هر شکل مخصوص کاری خاص هستند. این عایق در مکان هایی مانند سردخانه ها , مرغداری ها , مخازن , لوله های انتقال مایعات کاربرد دارند. نوعی از عایق پلی یورتان که مایع است و توسط دستگاه های مخصوص به سطحی که می خواهیم عایق کاری کنیم پاشیده می شود. به این نوع عایق ,عایق پلی یورتان پاششی می گویند . این نوع عایق یه خاطر فرم پذیری زیادی دارد.عایق فوم پلی یورتان پاششی در محل های دور از دسترس و دارای شکل پیچیده بسیار کاربرد دارد.

نوعی دیگر از عایق پلی یورتان مواد سازنده پلی یورتان در ترک ها تزریق می شود و در آنجا محکم شده وعایق پلی یورتان یکدست را به وجود می آورد . ترک ها نباید خیلی کوچک باشند تا پلی یورتان بتواند در آن نفوذ کند .از این نوع عایق درعایق کاری لوله ها و مخازن نیز بهره می برند.

شرکت تولید کننده عایق پلی یورتان

در خرید برای عایق کاری با فوم پلی یورتان باید توجه داشته باشیم که این عایق را از شرکت هایی تهیه کنیم که از مواد اولیه با کیفیت برای ساخت عایق استفاده می کنند. همچنین در تولید آن همه موارد اصولی را رعایت می کنند. برای عایق کاری نیز باید از افرادی که آموزش لازم را دیده اند استفاده کنیم.

ارسال یک نظر