درباره ما

شرکت نبوغ بهینه گستر با بهره گیری از سال ها تلاش و تجربه در صنایع شیمیایی و صنعت عایقکاری، این افتخار را دارد که فن آوری های روز عایق کاری دنیا را در ایران عرضه نماید.
بر این اساس یکی از فعالیت های شرکت نبوغ بهینه گستر در زمینه مشاوره و اجرای عایق حرارتی، برودتی، رطوبنی و صوتی، تهیه دستگاه های مربوطه و تهیه مواد مصرفی آنها می باشد.

88961945 -021
info@poly-urethanes.com

Blog

صفحه اصلیعایق پلی اورتانتولید کننده عایق پلی یورتان
مواد

تولید کننده عایق پلی یورتان

شرکت نبوغ بهین گستر تولید کننده عایق پلی یورتان

در دنیای امروز که همه کشورها درصد هستند تا مصرف انرژی خود را کاهش دهند تا هم هزینه های خود را کاهش بدهند وهم ازگرمتر شدن زمین جلوگیری کنند. یکی از عواملی که در صرفه جویی انرژی موثر است عایق کاری ساختمان ها است. در حالی که ساختمان ها بیشتر انرژی که دریافت می کنند از دست می دهند استفاده از عایق مناسب این مقدار هدر رفت را به حداقل می رساند.شرکت های زیادی نیز به عنوان تولید کننده عایق پلی یورتان در کشور فعالیت می کنند.

تولیدکننده مواد

عایق پلی یورتان چیست ؟

پلی یورتان ماده ای که از دو ماده تشکیل شده و ساختاری پایدار را تشکیل داده است . این ماده در انواع مختلف تولید می شود به عنوان مثال به صورت بلوک های پیش ساخته  که در حین مصرف خرد می شوند ودر قطعات کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. به صورت فوم پاششی که توسط دستگاه های مخصوصی به سطح مورد نظر پاشیده می شوند و سفت می شوند وعایقی محکم و یکدست به وجود می آورند و به دلیل خاصیت فرم گیری می شود از آن در مکان های دارای شکل های پیچیده و دور از دسترس استفاده می شود. به صورت تزریقی نیز تولید می شود که در این نوع توسط دستگاه هایی به محل عایق کاری تزریق می شود . در ترک هایی که تزریق می شود باید ترک هایی باشد که از یک میلی متر کوچکتر نباشند تا پلی یورتان بتواند درآن نفوذ کند و عایق بندی به درستی انجام بگیرد. تولید کننده عایق پلی یورتان باید به دستگاه های تولید و مواد اولیه مورد استفاده دقت کافی داشته باشد تا محصول نهایی نیز از کیفیت بالا برخور دار باشد.

ویژگی های عایق پلی یورتان

  • عایق ساختمان در برابر رطوبت و جلوگیری از نفوذ آب به داخل آن (عایق رطوبتی)
  • مانع از خروج گرما در زمستان وسرما در تابستان در ساختمان ها (عایق حرارتی)
  • جلوگیری از نفوذ حیوانات و حشرات موذی
  • در مقابل فرسایش و خوردگی مقاومت می کند.
  • طول عمر آن نسبت به مصالح دیگر خیلی بالاتراست.

در حال حاضر عایق پلی یورتان قیمت مناسبی دارد و شما می توانید با کیفیت ترین آن را از شرکت نبوغ بهین گستر تهیه نمایید.

ارسال یک نظر