درباره ما

شرکت نبوغ بهینه گستر با بهره گیری از سال ها تلاش و تجربه در صنایع شیمیایی و صنعت عایقکاری، این افتخار را دارد که فن آوری های روز عایق کاری دنیا را در ایران عرضه نماید.
بر این اساس یکی از فعالیت های شرکت نبوغ بهینه گستر در زمینه مشاوره و اجرای عایق حرارتی، برودتی، رطوبنی و صوتی، تهیه دستگاه های مربوطه و تهیه مواد مصرفی آنها می باشد.

88961945 -021
info@poly-urethanes.com

ارائه خدمات در سردخانه

صفحه اصلیارائه خدمات در سردخانه

ارائه خدمات در سردخانه

نصب ساندویچ پانل (عایق حرارتی برودتی) ورقکاری لوله و مخازن جهت بسترسازی برای تزریق فوم پلی یورتان در این روش لوله و مخازن عایق بندی می شوند تا دمای پایین گاز را در خود حفظ کنند .

این عمل باعث کاهش مصرف انرژی  ، طولانی شدن عمر تأسیساتو کمپرسورها و کیفیت مطلب دمای سردخانه می گردد.

یکی از ابزار هایی که در خدمت صنعت کشاورزی ، مواد غذایی و دارویی است ، می توان از  سردخانه های نگهداری میوه ،صیفی جات،گوشت(ثابت) و یخچال های حمل مواد غذایی و سردخانه ی کشتی های صیادی و… (متحرک) نام برد ، که در صنعت سردخانه سرمایه گذاری های کلانی هم به لحاظ اقتصادی و علمی صورت گرفته است.

برای ساخت سردخانه های ثابت نیاز به فندانسیون و سوله می باشد که در این زمینه بسیار پیش رفته ایم و همچنین تأسیسات سردخانه ای بسیار پیشرفته ای در دنیا  تولید می شود از قبیل کمپرسور سردخانه،کندانسور سردخانه ،إوابراتور سردخانه ،آیس بانک سردخانه ،شیرآلات پیشرفته ،لوله های مانسمان و …

که خوشبختانه 60 الی 70 درصد این تجهیزات در داخل کشور عزیزمان ایران ، بدست متخصصین زبده،کارآمد و متعهد تولید می شود و این پتانسیل نیازمند اتاق های ایزوله برای نگهداری دمای سردخانه می باشد در این زمینه نیز شرکت های بزرگ تولیدکننده دیوارهای پیش ساخته ی سردخانه که بهترین نوع آن ساندویچ پانل با عایق پلی یورتان است مشغول فعالیت هستند این أمر نیازمند  اجرای صحیح می باشد.

متأسفانه  بعداز گذشت چندین سال تجربه در نصب سردخانه هنوز نواقص فراوانی در اجرای پروژه های سردخانه ای وجود دارد که بعضا این نواقص در نصب سرد خانه بصورت عمدی بدست افراد سودجو  تکرار می شود .

شرکت نبوغ بهینه گستر با ارایه ی خدمات صحیح در نصب سردخانه با افتخار در خدمت  کارآفرینان دل سوز ،کارفرمایان و پیمانکاران کلان سردخانه ای می باشد .

خدمات شرکت نبوغ بهینه گستر در سردخانه های ثابت بشرح زیرمی باشد:

  • تهیه ونصب ساندویچ پانل سردخانه ای با عایق پلی یورتان وعایق پلی استایرن
  • کاور لوله و مخازن آمونیاک
  • تزریق فوم پلی یورتان بین درزهای ساندویچ پانل ها و داخل کاور لوله و مخازن
  • پاشش فوم پلی یورتان برای عایق بندی کف سردخانه و ترمیم سردخانه هایی که با عایق ضعیف تری ساخته شده است .
  • فروش فوم پلی یورتان پاششی ،فروش فوم پلی یورتان تزریقی با قیمت روز پلی یورتان