درباره ما

شرکت نبوغ بهینه گستر با بهره گیری از سال ها تلاش و تجربه در صنایع شیمیایی و صنعت عایقکاری، این افتخار را دارد که فن آوری های روز عایق کاری دنیا را در ایران عرضه نماید.
بر این اساس یکی از فعالیت های شرکت نبوغ بهینه گستر در زمینه مشاوره و اجرای عایق حرارتی، برودتی، رطوبنی و صوتی، تهیه دستگاه های مربوطه و تهیه مواد مصرفی آنها می باشد.

88961945 -021
info@poly-urethanes.com

Blog

صفحه اصلیعایق پلی اورتاناجرای عایق پلی یورتان
اجرای عایق پلی یورتان

اجرای عایق پلی یورتان

اجرای عایق پلی یورتان به چه صورت است

در جهان امروزی که حفظ منابع انرژی بسیار مهم است . کارشناسان به دنبال یافتن راههایی برای تحقق بخشیدن به این هدف هستند . یکی از مواردی که در صرفه جویی انرژی بسیار تاثیر گذار است استفاده از اجرای عایق پلی یورتان است.

عایق پاششی پلی یورتان

 عایق پلی یورتان

پلی مری سبک که کابرد های فراوان در مکان های مختلف دارد. این پلی مراز واکنش افزایشی بین ایزوسیانات وترکیبات دارای هیدروژن فعال است تولید شده است. از این عایق در صنایع گوناگون استفاده میشود مانند صنایع گازی , پتروشیمی,نفت و ساختمان سازی . این عایق در شکل های متفاوت تولید می شود . به طور معمول به صورت بلوک  ساخته می شود. البته عایق پلی یورتان به صورت تزریقی و پاششی که همان  عایق پلی یورتان پاششی مورد استفاده قرار می گیرد.

اجرای عایق پلی یورتان

عایق پلی یورتان از دو ماده مجزا ساخته شده است .این دو ماده در مکان های مجزا ذخیره می شوند. این ماده ها در دستگاه های مخصوص تخت فشار و حرارت قرار می گیرد . سپس این مواد به سطح مورد نظر پاشیده می شوند بعد از قرار گرفتن این مواد باهم ترکیب می شوند و تغییر حجم می دهند . این فرآیند عایقی محکم و بدون درز وشکاف به ما تحویل می دهد.

از مزایای عایق حرارتی,صوتی و رطوبتی پلی یورتان
  • ویژگی عایق حرارتی بودن پلی یورتان باعث کاهش هزینه های تامین انرژی می شود
  • عایق صوتی بودن نوعی از پلی یورتان که دارای سلول های باز زیاد است
  • استحکام در برابر شکستگی ها و سایش و یکدست و یکپارچه بودن
  • غیرقابل نفوذ بودن در برابر رطوبت و آب
  • غیرقابل نفوذ در برابر حشرات و حیوانات موذی
  • به دلیل فرم پذیری بالا می توان از آن برای عایق کردن مکان هایی که دور از دسترس ودارای ساخت پیچیده اند استفاده نمود.
  • سبک بودن آن نسب به مصالح سنتی

 

ارسال یک نظر